Küçükkuyu Belediyesi’nden Hizmet Atağı

Küçükkuyu Belediyesi’nden Hizmet Atağı
24 Aralık 2008

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde altyapı çalışmalarına hız veren belediye, kanalizasyon sistemini tamamlamak için atağa geçti.

Küçükkuyu Belediye Başkanı Yusuf Aksoy, göreve geldiği günden buyana beldeyi en iyi hale getirmek için çaba sarfettiğini belirterek, “Altyapısını tamamlamış kentler belli bir vizyona sahip olurlar. Biz kısa zamanda çok işler yaptık. Küçükkuyu 8 kilometrelik sahil şeridi olan güzel bir yerleşim birimi. Herkesin destek ve gayreti ile elektrik hatlarını yeniledik ve beldemizde bina tipi trafolara geçildi. Telekom hatları da yer altına iniyor. Hizmet ayağa geliyor. Şimdi de kanalizasyon ve arıtma tesisi için çalışmalara başladık. Bu konuda Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarımız ihale için gerekli çalışmaları yaptı. 12 firmadan Altınbaş İnşaat San ve Tic. Ltd. Şti. bu işi yapmaya hak kazandı. Bu proje 300 iş günü içinde bitirilecek ve Küçükkuyu yepyeni bir yüze kavuşacak” dedi.
İHA

Yorumlar...
  • zeki dinçer
    14/05/2009 13:49

    yeni başkan sayın BALKAN ,a başarılar diler eski yönetimin yaptığı hizmetleri kat kat geçerek sosyal demokrasinin almış olduğu kara lekeleri beldelerde,de olsa sileceğini düşünüyorum ve iktidarın yolunun hizmetle açılacağını bizlerden daha iyi bildiklerini biliyorum.Tüm küçükuyu belediyesi çalışanlarına başarılar diliyorum.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir