Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Küçükkuyu’da Gıda Maddesi Satan İşyerleri Denetlendi

Küçükkuyu’da Gıda Maddesi Satan İşyerleri Denetlendi

Çanakkale?nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde liman içinde gıda maddesi satan işyerleri ve lokantalar belediye ekipleri tarafından denetlendi.

Yaz mevsimi sebebiyle özellikle gıda maddesi satışı yapan yerlere yönelik denetimlerin sıklaştırıldığını belirten Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ?Öncelikle kafe ve Fast Foot türü yiyecek satan yerlerde ortamın hijyenik olması çok önemli. Denetimlerimizde ayrıca işyerlerinde kullanılan malzemelerin de son kullanma tarihlerinin geçip geçmediği kontrol ediyoruz. Ben burada esnafımıza bu konularda duyarlı davrandıkları için teşekkür etmek istiyorum. Denetimlerimizde esnaflarımızın çoğunun kurallara uyduklarını belirledik. Bazı noksanları olan esnaflarımızı da gerekli uyarıyı yaptık. Beldemizde bulunan bütün vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile gıda maddelerini tüketebilirler? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir