Küçükkuyu’da Kötü Hava Koşullarına Rağmen Alt ve Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Küçükkuyu’da Kötü Hava Koşullarına Rağmen Alt ve Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor
26 Ocak 2010

Çanakkale?nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde belediye kötü hava koşullarına rağmen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, olumsuz hava koşullarına rağmen alt ve üst yapı çalışmalarının devam ettiğini belirterek, ?Kanalizasyon çalışmaları çarşı içine kadar ulaştı. Süleyman Sakallı caddesi üzerinde devam eden çalışmalarımız da sürüyor. Bir başka ekipte belediye terminal binasında çevre düzenlemesi yapımına devam ediyor. Çevre düzenlemesinin bitirilmesiyle hizmete girmesi beklenen terminal binasında ışıklandırma işlemleri tamamlanırken, ağaçlandırma çalışmalarına devam ediliyor. 5 dönüm arazi üzerine yapılan terminal alanında 10 yazıhane, mescit ve çay bahçesi yer alıyor? dedi.
Küçükkuyu?daki çalışmaların bunlarla da bitmediğini belirten Balkan, ?Gökçetepe mahallesinde başlatılan bir çalışma ile futbol sahası ve sportif tesislerinin yapımına da başladık. Yoğun bir tempoyla çalıştığımız alan 21 Şubat?ta yapılacak olan ?Deve Güreşleri Festivali?ne yetiştirilecek? dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir