Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Küçükkuyu’da Öğrencilere Bin Adet Deprem Eğitimi El Kitabı Dağıtıldı

Küçükkuyu’da Öğrencilere Bin Adet Deprem Eğitimi El Kitabı Dağıtıldı

Çanakkale?nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde Belediye Başkanı Dr. Yusuf Aksoy, AKUT ile yaptığı görüşmeler sonucunda aldığı bin adet deprem eğitim el kitabını öğrencilere dağıttı.

Belediye Başkanı Dr. Yusuf Aksoy, doğal afetlerden korunmak için herkesin bilinçli olması gerektiğini belirterek, ?Bu tür doğal afetlerin önüne geçme şansımız yok. Ancak zararları en aza indirebiliriz. Bu kapsamda da can ve mal kaybını en aza indirmek için eğitim çalışmalarına katılarak desteklemek, araştırmak ve kitaplardaki öğrendiklerimizi yakın çevremiz ile paylaşarak herkesi bu konuda bilgilendirmemiz lazım? dedi.

Başkan Aksoy daha sonra AKUT tarafından gönderilen bin adet ?İletişim Hayattır Geleceğimizi Birlikte Kurtaralım? isimli deprem eğitimi el kitabını Fernur Sözen İlköğretim Okulu ile Küçükkuyu İlköğretim Okulundaki öğrencilere dağıttı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir