Kürşat Tuna, Yeniden TOBB Genç Girişimciler Üst Kuruluna Seçildi

25 Şubat 2015

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleri ile TOBB Genç Girişimciler Kurulu ile TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Müşterek toplantısı 23-24 Şubat 2015 tarihlerinde Birlik merkezinde yapıldı. 81 ilden gelen Kadın ve Genç Girişimciler İl İcra Komiteleri Başkanları, TOBB İcra Komitesi seçimleri için TOBB’da buluştu.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB Genç Girişimciler Kurulu seçimleri tamamlandı. Seçimlere katılan Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Temsilciliğine yeniden seçilerek TOBB Üst kurulunda yer aldı.

81 ilden gelen Kadın ve Genç Girişimciler İl İcra Komiteleri Başkanları, TOBB İcra Komitesi seçimleri için TOBB’da buluştu. Toplantıda TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Başkanları arasından coğrafi bölge esasına göre TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerinin seçimi yapıldı. Ankara’da TOBB’nin ikiz kulelerinde yapılan seçimlerde Çanakkale’nin de içerisinde yer aldığı Marmara Bölgesi’nde bulunan 11 ilin genç girişimciler kurulu başkanları bir araya gelerek bölge temsilcisini seçtiler.

Gerçekleştirilen seçimlerde Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ. Kürşat Tuna oybirliğiyle yeniden Marmara bölge temsilciliğine ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyeliğine seçildi. Marmara’daki bütün il başkanlarının tam desteğiyle bu göreve gelmekten büyük onur ve mutluluk duyduğunu ifade eden Tuna, bu durumun aynı zamanda şahsına ve Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu’na ağır bir sorumluluk da yüklediğini ifade etti. Tuna, bu görevi büyük bir sorumluluk bilinciyle yerine getireceklerini belirtti.

Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Evrim Aras, Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni başkanı olurken, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığına yeniden seçildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir