‘Kurtuluş Savaşında Biga’ Konulu Panele Büyük İlgi

‘Kurtuluş Savaşında Biga’ Konulu Panele Büyük İlgi
05 Ekim 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen ?Kurtuluş Savaşında Biga? konulu panel büyük ilgi gördü.

Oturum Başkanlığını Biga Değerleri Topluluğu Akademik Danışmanı Öğretim Görevlisi Bahaddin Zayim’in yaptığı panele, konuşmacı olarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Okutmanları Niyazi Sesen ve Halil İbrahim Bulan ile ÇOMÜ Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Okutmanı Şamil Bucak katıldı. Konuşmacılar Kurtuluş savaşında Biga?nın durumu hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Panel sonunda Biga Kaymakamı Mustafa Gündoğan tarafından panelistlere katkılarından dolayı yüksekokul adına teşekkür belgesi takdim edildi.

Panele Biga Kaymakamı Mustafa Gündoğan, Biga Jandarma Kıdemli Üsteğmen Abdullah Cengiz, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Suat Uğur, Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof Dr. A. Adem Tekinay, kamu ve özel sektör temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir