“Kurumsal Yönetim, Kurumsal İletişim” Projesi Danışmanlık ve Eğitim Çalışmaları Başladı

“Kurumsal Yönetim, Kurumsal İletişim” Projesi Danışmanlık ve Eğitim Çalışmaları Başladı
29 Aralık 2011

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın, 2011 yılı Teknik Destek Programına başvurarak destek almaya hak kazanan Çanakkale Belediyesi’nin “Kurumsal Yönetim, Kurumsal İletişim” başlıklı projesi Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın görevlendirdiği Danışman Serap Aydar eğitmenliğinde başladı.

Eğitim programı öncesinde ilk olarak kurumun mevcut durumuna ilişkin incelemelerde bulunan Aydar, Çanakkale Belediyesi hizmet binalarını, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile ortak yürütülen Toplum Merkezlerini ve Belediye Hizmet Evleri’ni ziyaret ederek tespit çalışmaları gerçekleştirdi. Aydar, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı da makamında ziyaret ederek “Kurumsal Yönetim, Kurumsal İletişim” projesi eğitim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetler hakkında bilgilendirdi.

Eğitimler, 7-14 Ocak tarihleri arasında Çanakkale Belediyesi yöneticileri ve personeliyle gerçekleştirilecek olan liderlik, motivasyon, insan kaynakları yönetimi, iletişim, çatışma ve sorun çözme, stres ve zaman yönetimi, halkla ilişkiler gibi konu başlıklarında yapılacak.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir