Kutlu: “Çanakkale’nin Çakma Çevreci Başkanı”

02 Ocak 2014

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu “Çanakkale’nin Çakma Çevreci Başkanı” başlıklı yazılı basın açıklamasında Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı eleştirerek “Bir süredir başarısızlığını gizlemek için Kaz Dağları üzerinden siyaset yapmaya çalışmaktadır.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu’nun basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Çanakkale’ye hizmet etmeyen, Çanakkale ile ilgilenmeyen Sayın Ülgür Gökhan, bir süredir başarısızlığını gizlemek için Kaz Dağları üzerinden siyaset yapmaya çalışmaktadır.
Belediyenin halka hizmet yeri olduğunu unutan Sayın Gökhan, son olarak yılbaşı nedeniyle 50 bin adet lüks tebrik kartı basmış ve isimli-isimsiz dağıtmıştır.
Çevrecilik konusunda ahkam keserken, kentin atık suyunu dünyanın en güzel boğazına akıtmaya devam ediyor.
Atikhisar barajına 750 metre mesafedeki maden sahası Ülgür Gökhan tarafından işletilmeye devam ediyor. Bu sahaya inşaat çöplerinin gömüldüğü basında yer aldı. Bir tek yalanlama olmadı. Atikhisar barajını böyle mi koruyorsunuz?
Şehrin her yerinden kanalizasyon kokuları geliyor, bundan ne CHP milletvekilleri ne de Ülgür Gökhan rahatsız değil.
CHP milletvekiline ait tuğla fabrikası her yeri kirletmeye devam ediyor.
CHP’li başkanlar yıllarca kentin çöplerini üniversitenin bahçesine attılar. Öğrenciler ile çöpleri birlikte yaşamaya layık gördünüz. Sevsinler sizin çevreciliğinizi.
Bütün bunları saklamak için de yüzlerce ağacı keserek kendinize 50 bin kart bastırdınız. Üstelik Kaz Dağları temalı kartlar bastırdınız. Çakma çevrecilik diyoruz buna.
Başkan Gökhan’ın gürültü kirliliğine de bir örnek daha: Ağacı, denizi, üniversite öğrencilerini ve Çanakkalelileri düşünmezken, kendini çok iyi düşünüyor. Su, akaryakıt, mezarlık ve imar gibi konularda hala yargılaması devam ediyor. Ancak duyuyoruz ki kendisinin aklandığını iddia etmektedir. Yani Başkan Gökhan çakma çevreciliğine ve gürültü kirliliğine devam ediyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir