Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inden Madalya İle Dönen Başarılı Suporcular Ödüllendirildi

08 Ekim 2008

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti?nde düzenlenen ?10. Uluslararası Dr. Fazıl Küçük Oyunları Triatlon Şampiyonası?ndan madalya ile dönen Geliboluspor Triatlon takımı sporcuları çeyrek altın ile ödüllendirildi.

KKTC?de 22 ülkeden çeşitli branşlarda yarışan 400?un üzerinde sporcunun katıldığı yarışmalarda başarıları ile dikkat çeken Geliboluspor Triatlon takımı rakiplerinden çok dalgalarla mücadele etti. Şampiyonada Türkiye adına yarışan Geliboluspor Triatlon takımının genç kızlarından Ebru Doğan birinci, Esra Tarla Süren ikinci ve Elif Tarla Süren de üçüncü oldu. Aldıkları dereceleri sebebiyle üç sporcu genel klasmanda da birinci olarak kupa aldı. Genç erkeklerde ise, Samet Büyükzöngür üçüncü, Batuhan Öztürk dördüncü ve Gürcan Balcı da altıncı olarak yurda döndü. Geliboluspor Triatlon takımının başarılı grafiği ilçede de sevince sebep oldu. Gelibolu Stadyumunda düzenlenen ödül törenin de bir konuşma yapan Belediye Başkanı Cihat Bingöl, sporcularla gurur uyduklarını belirterek, ?Sizler Gelibolu adını artık uluslararası müsabakalarda başarı ile temsil ediyorsunuz. Aldığınız bu başarılar bizlerin göğsünü kabartıyor. Sizlerle gurur duyuyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonrada bu başarılarınızı bekliyoruz. Bunun için desteğim sizlere devam edecek? dedi.

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Cihat Bingöl birinci olan Ebru Doğan?a ödülü olan çeyrek altını taktı. Geliboluspor yöneticileri de diğer sporculara altınlarını takarak ödüllendirdi.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir