Lapseki’de 18. Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi

Lapseki’de 18. Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi
02 Temmuz 2013

Bu yıl 18’ncisi düzenlenen Lapseki Belediye Başkanlığı Plaj Voleybolu Turnuvası 28-29-30 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.

Turnuvanın ilk günü Salcano Bisikletleri Bayii Akın Acar’ın sponsorluğunda Bisiklet Yarışları gerçekleştirildi. Çanakkale Profesyonel Bisiklet Takımı sporcularının katıldığı müsabakalarda Hakan Aydın birinci olurken, Batuhan Yumaklı ikinci ve Utku Saldıran ise üçüncü sırada yer aldı. Lapseki Salcano Bisiklet Bayii Akın Acar, dereceye giren sporculara üç adet bisiklet hediye etti.

Turnuvanın ana sponsorlarından olan Gökçe Meşrubat’ın desteğiyle 29.06.2013 cumartesi akşamı Halk Plajında yapılan havai fişek gösterileri geceye damgasını vurdu.

Üç gün boyunca devam eden ve birbirinden çekişmeli geçen voleybol maçlarının sonunda ise, Erkekler kategorisinde ilk üç sırayı İstanbul ekipleri kazandı. Birinciliği İsmail-Sakıp, ikinciliği Bilal-Soner, üçüncülüğü ise Emir-Tolga ikilisi kazandı. Kadınlarda ise Rusya’dan İzolda-Victoria ikilisi birinci, İstanbul’dan Emel-Esra ikinci, Romanya’dan Liliana-Simina çifti ise üçüncü oldu.

[lapseki.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir