Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Legends Of The Lost ile Megan Fox programı başlıyor

Legends Of The Lost ile Megan Fox programı başlıyor. Megan Fox’un yer aldığı Legends Of The Lost programı, Troia Savaşı’nı sorguluyor, Stonehenge taşlarını kazıyor ve kadın Vikingleri arıyor.

Ünlü oyuncu Megan Fox, Travel Channel’ın yeni dizisi Legends of the Lost ile tarihi gerçekleri gün yüzüne çıkaracak. Çanakkale’de Troia Ören Yeri’nde bu yaz çekimleri gerçekleştiren programda Megan Fox, kamuoyu tarafından ilgiyle takip edilmişti. Çekimleri tamamlanan TV programının 4 Aralık 2018 tarihinde vizyona gireceği duyuruldu. Fox’un, Troia Savaşı ile ilgili olan bölümün ise 25 Aralık Salı günü Travel Channel’e gelmesi bekleniyor. Programda; Fox, “Troia Savaşı’nın Efsane veya Hakikat” olup olmadığını öğrenmek için Türkiye’ye seyahat ediyor. Fox, yüksek teknoloji kullanılan programda, en son arkeolojik buluntuları inceleyerek günümüz Troia’sını aydınlatmayı hedefliyor.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir