Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MAHAL’de dans zamanı

MAHAL’de dans zamanı

Çanakkale’nin ilk alternatif sanat mekanı MAHAL’de, “Kontak Doğaçlama Performansı // Defne Erdur ve Esra Yurttut” etkinliği gerçekleştirilecek.

16 Aralık Pazar günü 19:30 ile 20:30 arası aralarında düzenlenecek etkinlik hakkında yapılan açıklamada;”Çanakkale’deki kontak doğaçlama alanını desteklemek üzere geçen sene olduğu gibi bu sene de atölye ve performans yapmak üzere Çanakkale’ye gelen, Türkiye’de kontak doğaçlamanın özgün temsilcilerinden Defne Erdur, Esra Yurttut ile doğaçlamanın ön planda olduğu bir performans sergileyecek. Emrah Atay’ın müzikleriyle katılacağı, müzik ve dansın ana özgü birlikteliğinin izleyicilerle paylaşılacağı performans, önceden ve sonradan tekrarlanamayacak özgün bir deneyimi, hareket ve sesin etkileşime girdiği bir düzlemi kontak doğaçlamanın oyunsu alanında araştırmayı amaçlıyor. Gösteri ücretsizdir! Performans öncesinde, Defne Erdur’un yürüteceği bir kontak doğaçlama atölyesi de gerçekleştirilecek” denildi.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir