Malkara Ticaret Borsası, Çanakkale Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

20 Nisan 2015

Borsalar arası ticari, kültürel ve kurumsal ilişkileri geliştirmek amacıyla ve İlimizin tanıtımı ve 2015 yılındaki faaliyetler kapsamında Çanakkale Ticaret Borsası’nı Malkara Ticaret Borsası ziyaret etti.

Ziyaretin ev sahipliğini Çanakkale Ticaret Borsasını temsilen Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Zakir Tanrıkulu yaparken, Malkara Ticaret Borsasından ise Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ayaz, Meclis Başkanı Adnan Sungur ve Meclis Üyelerinden beraberindeki heyet ile katılım sağladı.

Malkara Ticaret Borsasının ziyareti ve yapılan görüşmeler hakkında bir basın açıklaması yapan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen “100. Yılımız hem Çanakkalemiz hem de ülkemiz için manevi açıdan çok önemli bir yıl. Malkara Ticaret Borsası’nın ziyaretleri bizleri ziyadesi ile memnun etti. Çanakkale Ticaret Borsamızın çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Kendileri ile karşılıklı fikir alışverişi ve bilgilendirmelerde bulunduk.” dedi.

Borsa Başkanı S.Kaya Üzen açıklamasının devamında “Malkara Ticaret Borsasının bugünkü ziyaretleri borsalarımız arasında yapılacak olan işbirlikleri için vesile olacaktır. Malkara Ticaret Borsasındaki dostlarımızı Çanakkale’de ve Borsamızda ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Çanakkale Savaşlarının 100. Yılı olan 2015 yılında kurumlar arasındaki bu işbirliğimizin çok daha anlamlı ve değerli olacağını düşünüyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, Malkara Ticaret Borsası’na ziyaret anısına Çanakkale’ye özgü 100. Yıl tabağı ve yöresel ürünler takdim edildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir