Mehtap Meral ve Tuna Kiremitçi ile “İçinden Müzik Geçen Romanlar”

04 Mayıs 2015

Çanakkale Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında Müzisyen Mehtap Meral ve Yazar Tuna Kiremitçi’yi Çanakkaleli sanatseverler ile buluşturdu.

1983 Ankara doğumlu, Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü Keman Ana Dalı’ndan mezun, pek çok sanat etkinliğinde konserler veren Mehtap Meral; “Bu İşte Bir Yalnızlık Var”, “Git Kendini Çok Sevdirmeden” gibi ses getirmiş kitapların Yazarı Tuna Kiremtçi “İçinden Müzik Geçen Romanlar” isimli edebiyat ve müzik dinletisi ile bir araya geldi.

30 Nisan 2015 Cuma günü, Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda sahne alan ikili, dileyenlere keyifli bir gece yaşattı.
Mehtap Meral’in güzel sesi ile seslendirdiği şarkılara Tuna Kiremitçi kitaplarından bölümler okuyarak eşlik etti. Müzik, hayat ve deneyimleri üzerine gerçekleştirdikleri sohbetleri ile seslendirdikleri eserleri tamamlayan ikili, sıcak tavırları ile de tam not aldı.

Dinleyenler arasında bulunan Belediye Başkan Vekili Celal Karakaş, gecenin sonunda Meral ve Kiremitçi’ye çiçek takdim etti. “Arayı fazla uzatmadan sizleri tekrar burada görmek istiyoruz” sözleriyle dinletiden aldığı keyfi dile getiren Celal Karakaş, sanatçılara teşekkür etti.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir