Merkez Işıklar Muharrem Yılmaz Ortaokulu Bilim Fuarı Açıldı

23 Mayıs 2015

Merkez Işıklar Muharrem Yılmaz Ortaokulu “4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” 22 Mayıs Cuma günü, Çanakkale Vali Yardımcısı Saim Eskioğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Enver Aydın, Hava Kontrol Kıdemli Albay Hakan Cirit, Çanakkale Özel Eğitim Merkez Komutanı Albay Nadir Çelik, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Recai Keleş ve Erdal Doğancı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Temel ve okul yöneticilerinin katılımıyla açıldı.

Bilim fuarında sergilenen 41 Proje katılımcılar tarafından ilgiyle ve beğeniyle incelendi. Fuarın gezilmesinin ardından, Okul Müdürlüğünce yaptırılan ve çeşitli yayınevlerinin yardımlarıyla oluşturulan, özgün çizgiler taşıyan okuma köşesinin açılışı yapıldı. Konuklara, Merkez Işıklar Muharrem Yılmaz Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı şiir dinletisi eşliğinde kokteyl verildi.

Çanakkale Vali Yardımcısı Saim Eskioğlu, okul ‘Şeref Defteri’ni imzaladı. Eskioğlu deftere şunları yazdı:

“Işıklar Muharrem Yılmaz Ortaokulu’nun gerek öğrencilerinin ve gerekse öğretmenlerinin çağdaş bilim yolundaki gayretli çalışmalarına tanık oldum bugün. Ülkemizin geleceğine olan inancım pekişti. Başta Okul Müdürümüz Elif Hanımefendi olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir