MHP Belediye Başkan Adayı Akgün Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

13 Mart 2014

30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde sivil toplum kuruluşlarını, meslek odalarını, vakıf ve dernekleri ziyaret eden siyasi partilerin en önemli duraklarından birisi de Çanakkale Ticaret Borsası oldu. Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Belediye Başkan Adayı Halil Rüştü Akgün ve MHP ekibi Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin bir basın açıklaması yapan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen “Mahalli idare seçimleri ülkemiz açısından çok önemli. Bu seçimler mahalli idarelerimizin güçlendirilmesi, etkinliğinin artması, demokrasimizin gelişmesi açısından önemli bir dönüm noktası. Bizler Borsa olarak bizleri daha önce kurumumuzu ziyaret eden siyasi partilerimize de ifade ettiğimiz gibi, Milliyetçi Hareket Partisine de seçimlerde başarı diliyoruz. Seçimlerimizin ülkemize yakışan biçimde olgunlukla, güvenlik içerisinde ve centilmence bir yarış içerisinde geçirilmesini temenni ediyoruz. Belediye Başkan Adayı Sayın Rüştü Akgün’e de borsamıza yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyarette; Borsa yönetimini temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen’in yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Salamon Halyo ve Gökhan Uysal, Meclis üyesi Melih Gündoğdu da hazır bulundular. Toplantıya Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna da katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Belediye Başkan Adayı Halil Rüştü Akgün ise “Çanakkale Ticaret Borsası Çanakkale için, Çanakkale’nin Tarıma dayalı sanayisi için önemli bir kurumdur. Bizleri kabul ettiği ve ağırladıkları için Borsamızın değerli yönetimine çok teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret iki kurumun yöneticilerinin karşılıklı başarı ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir