MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çanakkale’den Geçti

05 Mart 2014

Çanakkale’ye gece yarısı saat 01.30’da gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, şehir girişinde binlerce partili tarafından karşılandı.

Çanakkale-İzmir karayolunun 12’nci kilometresinde bulunan Truva Tesisleri’ne gelen Bahçeli, kendisini bekleyen partililerle tokalaştı. Ardından Truva Tesisleri’ne girerek belediye başkan adaylarıyla bir süre görüşen Bahçeli, bir saatlik molanın ardından dışarı çıktı. Kendisini bekleyen partililere seslenen Bahçeli, 30 Mart’ta yapılacak seçimlerde 1 oyun dahi sonucu değiştirebileceğini hatırlatıp, sandık görevlilerinden oylara sahip çıkmalarını istedi.

Bahçeli, yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının milletin kafasını karıştırdığını belirterek, “Eğer sayın Başbakan devletin imkanlarını yolsuzlukla mücadeleye sevk etmeyecekse o zaman millet iradesine görev düşüyor. Bunun da başlangıcı 30 Mart’tır. İnşallah milletimiz 30 Mart’ta bugünkü siyasi iktidarı uyarır ve bu vesileyle de yolsuzluk ve rüşvete karşı milletimizin hassasiyetleri bir kez daha öne çıkar ondan sonra da siyasi gelişmeler netice itibariyle Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi ömrünün tükenmesine, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin ülke yönetiminden uzaklaşmasına vesile olur. Yüzde 51 ile geldiği iddiası taşımaktadırlar, inşallah 51’le de gidecekler” dedi.

[Kaynak: canakkaleninrehberi.com]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir