MHP Yenice’de İlk Açıkhava Toplantısını Yaptı

19 Mart 2009

Çanakkale?nin Yenice ilçesinde MHP Belediye Başkan Adayı Dr. Şeref Koca, Camlı kahve meydanında ilk açık hava toplantısını yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürosundan İlçe Başkanı Osman Nuri Duran, Belediye Başkan Adayı Dr. Şeref Koca, Belediye ve İl Genel Meclis Üyesi adayları partililerle birlikte toplu olarak Biga caddesinden yürüyerek Camlı kahve meydanına geldi. Burada vatandaşlara bir konuşma yapan MHP Yenice Belediye Başkan Adayı Dr. Şeref Koca, yapacakları hizmetlerin halk merkezli ve halkın görüşleri ile önerilerine açık olacağını belirterek, ?Belediye başkanı olmamızla birlikte gençlerimizin iş ve aş ihtiyacını karşılayarak, insanımızın geleceğe umutla bakmasını sağlayacağız. Jeotermal kaynakların araştırılarak Yenice?mizin evlerinin ısıtılması ve doğa turizminin geliştirilerek yöre ekonomisinin çanlandırması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz? dedi.

Şeref Koca, Türkiye?de yaşanan ekonomik krizle birlikte Yenice tarımının da çöktüğünü belirterek, ?Tarım ve hayvan üreticisine altyapı, üretim, pazarlama ve kooperatifçilik konularında destekler yapılarak halkımızın gelirinin arttırılması sağlanacak? dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir