MHP’den Terzialan’da Aday Tanıtımı ve Seçim Bürosu Açılışı

16 Mart 2009

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çan İlçe Başkanlığı tarafından Terzialan beldesinde belediye başkan adayı tanıtımı ile seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi.

Terzialan belde meydanında gerçekleştirilen aday tanıtımı toplantısında bir konuşma yapan MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, yerel seçimlerde Çanakkale ilçe ve beldelerinde iddialı olduklarını belirtti. Terzialan Belediye Başkanı ve MHP adayı Münir Karabacak da yaptığı konuşmada, 1994 yılında köyden belde olan Terzialan?da 27 yaşında Türkiye?nin en genç belediye başkanı olarak seçildiğini ve hizmetlerine hizmet katarak beldeyi 15 yılda yaşanabilir bir hale getirdiğini söyledi. 29 Mart?ta verilecek görevle hizmetlerine kaldığı yerden devam edeceğini kaydeden Karabacak, halkan yeniden destek istedi.

Konuşmaların ardından MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, MHP Çan Belediye Başkan adayı Davut Karagöz, Terzialan Belde Belediye Başkanı ve başkan adayı Münir Karabacak seçim bürosunun açılış kurdelesini hayırlı olsun dilekleriyle birlikte kesti.

Açılışa katılanlara pilav ve ayran ikram edilirken, Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz?in kucağından inmeyen dört yaşındaki Zeynep Karabacak, giydiği bere ve şalla belde halkının ilgi odağı oldu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir