MHP’nin Çan Belediye Başkanı Adayı Davut Karagöz

MHP’nin Çan Belediye Başkanı Adayı Davut Karagöz
13 Aralık 2008

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çan Belediye Başkan adayı açıklandı.

MHP Çan İlçe Başkanı Musa Aksoy, belediye başkanlığı için en çok aday adayı başvurusu olan ilçenin Çan olduğunu ifade ederek, “Gerek Çan Belediye Başkanlığın,ı gerekse ilçemizin tek belde belediyesi olan Terzialan Belediye Başkanlığı’nı kazanarak MHP bayrağını bu iki belediyemize dikeceğiz” dedi.

29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde MHP’ye Çan Belediye Başkanlığı için beş aday adayının başvuruda bulunduğunu ve Genel Merkezleri tarafından yapılan çeşitli anket ve araştırmalardan sonra adaylarının tespit edilerek kendilerine bildirildiğini söyleyen MHP Çan İlçe Başkanı Aksoy, “Çan Belediye Başkanlığı için beş aday adayımız vardı. Aday adaylığı başvurusunda bulunan arkadaşlarımızdan Davut Karagöz MHP Çan Belediye Başkan adayımız oldu. Aday adaylığı için başvuruda bulunan Avukat Halil Çetin, Avukat Necati Başar, Mustafa Engin ve Tahsin Donduran’a partimiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

MHP Çan İlçe Başkanı Aksoy, MHP Çan Belediye Başkan Adayı Davut Karagöz’ün parti ve ülkücü hareket içinde de aday olarak olumlu yankı bulduğunu ve Çan halkı tarafından da benimsendiğini sözlerine ekledi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir