Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Milli Güvenlik Akademisi 67. Dönem Müdavimleri Çanakkale’de

Milli Güvenlik Akademisi 67. Dönem Müdavimleri Çanakkale’de

Milli Güvenlik Akademisi 67. dönem müdavimleri ilin tarihi ve turistik yerlerini gezmek üzere Çanakkale’ye geldi.

Sabah askeri uçakla Çanakkale’ye gelen 80 kişiden oluşan Milli Güvenlik Akademisi 67. dönem müdavimleri, ilk olarak 6 kişilik bir temsilci grubu ile Vali Abdülkadir Atalık?ı makamında ziyaret etti.

Çanakkale?de 3 gün kalacak olan müdavimlerin Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı?ndaki şehitliklerle birlikte Troia antik kentini de gezeceklerini belirten yetkililer, grubun Cumartesi günü ilden ayrılacağını açıkladı. Ziyaretin ardından ise Vali Abdülkadir Atalık ve Milli Güvenlik Akademisi Komutanı Tümgeneral Ali Erdinç birbirlerine çeşitli hediyeler verdi.

Ziyarete Milli Güvenlik Akademisi Komutanı Tümgeneral Ali Erdinç, Tuğgeneral Hazma Koçyiğit, Hv Kont. Tuğgeneral M. Tümay Özer, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dr. Atik Ahmet Yücer, Kültür ve Turizm Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Tekkanat ve Çevre Orman Bakanlığı Daire Başkanı Turgut Balık katıldı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir