Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Milli Prodüktivite Merkezi Çanakkale Belediyesi’nde Eğitimlere Başladı

Milli Prodüktivite Merkezi Çanakkale Belediyesi’nde Eğitimlere Başladı

Milli Prodüktivite Merkezi verimliliği arttırma programı kapsamında yaptığı çalışmalarda Çanakkale Belediyesi?nde bilinçlendirme eğitimlerine başladı.

Milli Prodüktivite Merkezi Teknik Müşaviri Dr. Mustafa Kemal Akgül tarafından Çanakkale Belediyesi çalışanlarına yönelik yapılan eğitim çalışmasında ?Bilgi Teknolojileri Temelli Sürdürülebilir Verimlilik Yönetimi? konusu ele alındı. Eğitimde ?Bilgi teknolojileri nedir??, ?İşletmelere neler sağlar??, ?İşletmede verimsizlik alanları nelerdir??, ?Belge ve bilgi yönetimi nedir??, ?Bilim teknolojilerine dayalı verimlilik uygulamalarının tanımlanması nasıl olur?? konularında bilgiler verildi.

Eğitimler 08 Haziran 2010 tarihinde ?Daha insanca ve sürdürülebilir bir yaşam için yavaş şehirler? ve 16 Haziran 2010 tarihinde de ?Çalışan memnuniyeti ve verimlilik? konuları ile devam edecek.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir