Minik Öğrencilerden Oyun Parkı İsteği

Minik Öğrencilerden Oyun Parkı İsteği
21 Eylül 2010

2010-2011 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle öğretmenleri ile birlikte Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan?ı makamında ziyaret eden Atatürk Anaokulu öğrencileri başkandan okul bahçelerine oyun parkı yapmasını istedi.

Sabah öğretmenleri Bedriye Alkan ile birlikte Belediye Başkanı Ülgür Gökhan?ı makamında ziyaret eden minik anaokulu öğrencileri, neşeli anları ve ilginç konuşmaları ile herkesi güldürdü. Başkan Gökhan?a ana okullarının bahçesine oyun parkı yapmasını isteyen minikler, okulun yeni olması sebebiyle oyun parkı olmadığı için dışarıda oynayamadıklarını belirttiler. Atatürk Anaokulu Öğretmeni Bedriye Alkan ise geçtiğimiz yarı yıl hizmete giren anaokulunun özellikle bahçesinde sorun yaşadıklarını belirterek; ?Okulumuzun içi güzel olmasına rağmen maalesef bahçesinde eksikliklerimiz var. Özellikle çocuklarımızın oyun oynayacağı parkın olmaması bizleri zor durumda bırakıyor. Belediye başkanımızın bu konuda çok hassas olduğunu bildiğimiz için kendisini ziyaret etmek istedik. Çocuklarımız için bahçemize bir oyun parkı ve kum havuzu yaptırabilirse çok mutlu olacağız? dedi.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da yeni yapılan okulların eksik yönlerinin her zaman bulunduğunu belirterek, imkanları dahilinde çocukların bu isteklerini yerine getirmeye çalışacaklarını söyledi. Başkan Gökhan daha sonra çocuklar ile öğretmenlerine çeşitli hediyeler verdi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir