Minikler Cumhuriyet Bayramını Kutladı

28 Ekim 2016

Çanakkale Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevinin minikleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen kutlama programında bayram coşkusunu yaşadı.
Etkinliğe, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar ile Kreş ve Gündüz Bakımevinin eğitmenleri ve minikler katıldı. Ellerinde Türk Bayraklarıyla Bayram coşkusunu yaşayan kreşin minik öğrencilerinin söylediği marşlara Başkan Gökhan ve davetliler de coşkuyla eşlik etti. Başkan Gökhan, etkinlik kapsamında kreşi de gezerek, hem çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.
2
Adile Kreş’te de Bayram Coşkusu…

Öte yandan Kepez Belediyesi Adile Naşit Kreş ve Gündüz Bakım Evi minik öğrencileri de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. Etkinlik Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Başkan Danışmanı Adnan Köse, ilgili birim yöneticisi Bahar Atan Erol ve kreş velilerinin katılımı ile gerçekleşti. Kreş öğrencileri bu anlamlı günde Cumhuriyet şiirleri okudu. Başkan Mutan minik öğrencilerle törenin devamında “Yaşasın Cumhuriyet” yazılı kutlama pastasını keserek, miniklerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.
1

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir