Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Moğollar’dan Kazdağları Konseri

Moğollar’dan Kazdağları Konseri

Türkiye’nin önemli müzik gruplarından biri olan Moğollar, ‘’Büyük Su ve Vicdan Nöbetine” destek vermek için Özgür Parkında konser verdi. Kazdağları’nı gördükleri zaman ağladıklarını söyleyen Moğollar müzik grubu üyeleri; “4 günlük boşluğumuz vardı bizde sizinle direnmeye geldik, bugün orayı görünce ağladım. Bu katliama sessiz kalınamaz!” dedi.

Moğollar, Pazartesi günü yapılan kitlesel çevre eyleminin akşamında Özgürlük Parkında sahne aldı. Cahit Berkay, Taner Öngür, Serhat Ersöz, Emrah Karaca ve Kemal Küçükbakkal’dan oluşan Moğollar, sevilen eserlerini bu sefer Kazdağları için seslendirdi. Grup, konsere ‘Ölüler altın takmaz’ şarkısıyla başladı. Konser “Bu daha başlangıç mücadeleye devam” sloganı ile sona erdi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı konserde Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cahit Berkay’a teşekkür ederek seramik hediye etti.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir