Motosiklet Kazasında Boynu Kırılan 17 Yaşındaki Kız Bitkisel Hayata Girdi

Motosiklet Kazasında Boynu Kırılan 17 Yaşındaki Kız Bitkisel Hayata Girdi
14 Mayıs 2009

Çanakkale’de önceki gün geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan 17 yaşındaki lise öğrencisi Gözde Konağ, hastanede ölüm kalım savaşı veriyor.

Hafta sonu ÇOMÜ öğrencisi Erkan Doğan (20) ile birlikte Dardanos bölgesine gezmeye giden ve dönüş yolunda otomobille çarpışan motosikletten yere düşerek ağır yaralanan Çanakkale Lisesi 11. sınıf öğrencisi Gözde Konağ, kaldırıldığı Çanakkale Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Kask takmadığı için boynunun kırıldığı belirtilen Gözde Konağ’ın bitkisel hayata girdiği öğrenilirken, kaza haberinin alınmasının ardından sınıf arkadaşları hastaneye akın etti. En büyük hayalinin spor akademisine girmek olduğu öğrenilen Gözde’nin emekli olan babası Emin Konağ’ın bir süre önce felç geçirdiği öğrenilirken, annesi Hayriye Konağ’ın ise sakinleştirici iğnelerle ayakta durabildiği ifade edildi. Bu arada Gözde’nin vatani görevini yapan ağabeyi Ufuk Konağ’ın ise kaza haberini almasının ardından birliğinden izin alarak Çanakkale’ye geldiği öğrenildi.

İHA

Yorumlar...
 • Kıymet
  22/09/2010 20:22

  Gençler bu olay size ibret olsun. Başka kimsenin yüreği yanmasın. Benimde sizin yaşınızda bir oğlum var. Herşeyin kıymetini kaybedince anlaşılıyor. Gençlik sakın başınızı döndürmesin. Önünüzde yaşacağınız daha uzun yıllar var.Ailelerinizine bu acıyı yasatmayın!!!

 • ugur
  27/05/2009 16:25

  gözde gitmenın bır anlamı yok sımdı kalkta doya doya gez

 • Hüseyin
  24/05/2009 00:53

  gözde kardeşim bu muydu hayat yaa daha yolun başındaydın sacların bozulsaydıda o kask takmış olsaydın ne olurdu sanki gecen hafta çanakkaledeydim size geldim fotoğraflarına baktıkca ağladım baktım baktım gözlerim doldu neee olur du sanki kaskı taksaydın sanki saçların senden önemlimitdi sanki bende numarası var arkadaşlar ama annesinin ve babasının haberi yok olaydan sadece gözlerini acmasını bekliyorlar numarasını verirdim ama daha sonra arkadaşlar herkezin şimdiden b.......... sağ olsun diyaceğim ama allahtan umut kesilmez.

 • maraz
  20/05/2009 12:02

  gözde sen hayata güler yüzle bakan bir kızısn hemen pes etmek olmaz kalk ayağa lütfenn........

 • berkay
  19/05/2009 21:25

  gözde sen güçlü bir kızsın başarabilirsin kalk ve yine neşeli bir şekilde hayatına devam et kalk ki herkes senin gücünü görsün lütfen uyan

 • Erdi
  15/05/2009 23:42

  lütfen uyan daha çok erken hayatın ne kadar kısa oldugunu anladım uyan lütfeeennnn [ERDİ] Tekirdağ Kamil Korkmaz Zafer İlköğretim Okulu Ailesinin telefon numarasını bilen lütfen buraya bırakabılırse çok sevinirim elimdekı numaralardan ulasamıyorum.

 • derya
  15/05/2009 21:28

  Ben gözdenin tekirdağ Kamil Korkmaz Zafer İlköğretimden arkadasıyım.Hadi gözde uyan artık yine o gülen gözlerinle gül herkese

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir