Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası Başladı

Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası Başladı
07 Eylül 2021

Çanakkale Belediyesi çalışanları arasındaki iletişimi güçlendirmek, birlikte mücadele etme hissini geliştirmek amacı ile gerçekleştirilen “Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası”, 6 Eylül 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilen açılış maçı ile başladı. 

Hastanebayırı Spor Kulübü sahasında düzenlenen açılış maçına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da katıldı. Turnuva açılış maçı öncesinde Başkan Gökhan, bir önceki turnuvada ter döken, şu anda aramızda olmayan belediye çalışanları İsmail Mutlu, Selim Çelik, Sebahattin Pehlivan ve Yunus Keskin'in ailelerine plaket ve çiçek takdiminde bulundu.

Bu yıl ikincisi düzenlenen turnuva, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın başlama vuruşunu yaptığı Temizlik İşleri Müdürlüğü-Park Bahçeler Müdürlüğü müsabakası ile başladı. 8 Müdürlükten 160 personelin katılımıyla düzenlenen turnuvada 8 kadın personel de sahada ter dökecek. Turnuvanın final karşılaşması, 17 Eylül Cuma günü Hastanebayırı Spor Kulübü sahasında oynanacak.

Diğer yandan “Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası” boyunca SMA Tip 1 Hastası Ahmet Alp'in tedavisine destek olmak amacı ile tüm müdürlüklere bağış kumbarası dağıtıldı. Ahmet Alp bebeğin tedavisi için dağıtılan kumbaralarda toplanan bağışlar, final karşılaşması öncesinde Ahmet Alp bebeğin ailesine teslim edilecek. 

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir