MÜSİAD Başkanı Yıldız: “GESTAŞ Bizim Yüz Akımız”

MÜSİAD Başkanı Yıldız: “GESTAŞ Bizim Yüz Akımız”
07 Ocak 2015

MÜSİAD Başkanı Ali Osman Yıldız, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte GESTAŞ Genel Müdürü Hasan Yürükçü’yü ziyaret etti. Başarılı çalışmalarından dolayı Yürükçü’yü kutlayan Yıldız, GESTAŞ sayesinde kent halkının ve konukların modern ulaşım imkanlarına kavuştuğunu belirterek, asılsız söylentilerle yıpratılmasının son derece yanlış olduğunu söyledi.

Başkan Yardımcıları Murat Çakmaklar ve Alper Ateş’in yanı sıra Üye ilişkileri Komisyon Başkanı İsmail Sessiz ile birlikte Yürükçü’yü ziyaret eden Başkan Yıldız, çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Genel Müdür Yürükçü, faaliyete geçtikleri günden beri sürekli büyüyen ve marka değerini artıran bir şirket olduklarını ifade ederek, halkın rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk etmesi için çaba harcadıklarını söyledi.

“GESTAŞ BİZİM YÜZ AKIMIZ”
MÜSİAD Başkanı Yıldız da, GESTAŞ sayesinde deniz ulaşımında çağ atlandığına dikkat çekerek, “Eskiden biliyorsunuz kuyruklar yüzlerce metreyi buluyordu. Adalara ulaşım neredeyse imkansızdı. İnsanlar ‘Acaba gemi kalkacak mı, orada kalır mıyım?’ tedirginliği yaşıyorlardı. Oysa bugün hem adalara ulaşım çok daha kolay, hem de gemiler çok daha kaliteli. Bunu sağlayan GESTAŞ yönetimine ve Genel Müdürümüz Hasan Yürükçü’ye teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu güzide kuruluşun asılsız söylentilerle yıpratılmasına da MÜSİAD olarak karşıyız. GESTAŞ bizim yüz akımız. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” diye konuştu.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir