MÜSİAD Çanakkale 1. Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

MÜSİAD Çanakkale 1. Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi
21 Nisan 2014

MÜSİAD Çanakkale şubesi 1’nci Olağan Genel Kurulunu dernek binasında yaptı.

Genel Kurulda Kuran_ı Kerim tilaveti, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalara geçildi. MÜSİAD Çanakkale şube başkanı Ali Osman Yıldız yaptığı konuşmada yasa gereği kurucu yönetimin süresinin en fazla altı ay olduğunu, seçilmiş yönetime geçilmesi gerektiğini belirtti ve “Bugün genel kurul için atılan imzalar tarihe atılmış imzalardır” dedi. Çanakkale MÜSİAD olarak kuruluşlarından bugüne kadar geçen zamanda sektör kurulları oluşumunu sağladıklarını ve bu kurulların çalışmaya başladığını söyleyen Yıldız örnek olarak bu ayın başında İÇDAŞ’ta yapılan “metal maden sektör kurul” toplantısını verdi ve yakında İnşaat sektör kurulunun yapacak olduğu “ÇANAKKALE’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM” konulu konferans ile sektördeki iş adamları ve Çanakkaleli vatandaşları bilgilendirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Genel merkez teşkilatlanma sorumlusu Soner Meşe de yaptığı konuşmada “MÜSİAD olarak büyüyoruz ve gelişiyoruz” dedi ve bu sabah Balıkesir’de temsilcilik açılışı için bir ziyarette bulunduklarını belirterek “Çanakkale şubemizin çalışmalarında destek olmak ve 1. Olağan genel kurulunu yapmak için buradayız” diye sözlerini tamamladı.

MÜSİAD genel merkez teşkilatlanma sorumlusu Soner Meşe ve Serdar Yeşil nezaretinde yapılan seçime tek liste ile gidildi ve 10 kişilik yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Ali Osman YILDIZ, Alper Tunga ATEŞ, Murat ÇAKMAKLAR, Mehmet KUTLU, Mefail CEYHAN, Hüseyin YILDIRIM, İsmail SESSİZ, Şerif MUTLU, Mustafa BAYAR, Hasan ÜNAL.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir