Müsteşar Yardımcısı Eldemir, Gelibolu Yarımadası’nda İncelemelerde Bulundu

Müsteşar Yardımcısı Eldemir, Gelibolu Yarımadası’nda İncelemelerde Bulundu
01 Kasım 2013

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda incelemelerde Bulundu

Çanakkale Muharebelerinin 100. Yılı hazırlıkları kapsamında yapılan çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak için Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemirve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet ÖzyanıkGelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda yapımına başlanan Ağadere Hastane Şehitliği, Kocadere Çadırlı Kamp Alanı, Şehitler Abidesi çevre düzenleme ve aydınlatma, İlk Şehitler Anıtı Restorasyonu, Seddülhabir Kalesi Restorasyon projesi gibi bütün Gelibolu yarımadasında ki restorasyon ve Şehitliklerin ihya çalışmalarını yerinde kontrol ettiler. Doğa Koruma ve Milli Parklar 3. Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürü Ozan Hacıalioğlu ve müteahhit firma yetkilileri yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir