“Müzik Geceleri” Renkli Konserlerle Son Buldu

“Müzik Geceleri” Renkli Konserlerle Son Buldu
31 Ağustos 2021

Çanakkale Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Müzik Geceleri programı, dolu dolu içeriği ile kentlilere müzik dolu bir hafta sundu.

Özgürlük Parkı, Barış Kordonu ile Çağlar Kaynak Basketbol Sahasında geçtiğimiz hafta boyunca gerçekleştirilen ve kentliler tarafından da çok beğenilen Müzik Geceleri sonlandı. Program kapsamında 27 Ağustos Cuma akşamı Özgürlük Parkı'nda Fatih Erkoç ve Kerem Görsev sahne aldı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın da eşi Hale Gökhan ile beraber katılımda bulunduğu konser, oldukça renkli geçti. Kentliler hem müzik hem de dans ziyafeti ile dolu konseri uzun süre ayakta alkışladı. Konser sonunda Fatih Erkoç ve Kerem Görsev'e teşekkürlerini ileten Başkan Gökhan, sanatçılara geleneksel Çanakkale seramiği takdiminde bulundu.

Cuma akşamının bir diğer konser etkinliği ise Barış Kordonu'ndaydı. Kentin sevilen gruplarından Külüstür, Barış Kordonu'nun sevilen ve renkli ortamında kentlilerle bir araya geldi. Külüstür konseri, büyük alkış alan bir performans ile geçti.

Müzik Geceleri programının son etkinliği ise Şenay Lambaoğlu konseriydi. 28 Ağustos Cumartesi akşamı Özgürlük Parkı'nda sahne alan Şenay Lambaoğlu'nun şarkıları dinleyicilerden büyük alkış aldı. Çok beğenilen gecenin sonunda ise Lambaoğlu'na geleneksel Çanakkale seramiği takdim edildi.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir