Nezarethanede İntihar Etti

Nezarethanede İntihar Etti
04 Aralık 2008

Çanakkale’de, “aile fertlerine kötü muamele” suçundan gözaltına alınan şahıs, nezarethanede kendini asarak intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, “aile fertlerine kötü muamele ve kasten adam yaralama” suçlarından dün gece gözaltına alınan A.İ (40), gerekli işlemin yapılması için emniyet birimlerince Anafartalar Polis Merkezi’ne götürüldü. Annesi ve eşini darp ettiği iddia edilen A.İ. (40), nezarethaneye konulduktan bir süre sonra ısınması için kendisine verilen battaniyeden kopardığı parça ile kendini demir parmaklıklara asarak intihar etti.

Çanakkale Emniyet Müdürü İhsan Ünal, yasa gereği nezarethanelerin tamamen kamera kontrol sistemi ile gözlendiğini belirterek, “Yapılan kamera kontrol sisteminde, şahsın battaniyeyi kopararak parçaları demir parmaklığa koyup intihar ettiği açıkça görülüyor. Bu kişi hakkında eşi ve annesine yönelik şiddet uygulaması sebebiyle Ezine ilçesinde de yakalama emri var. Kendisi ile ilgili şikayet sebebiyle gece gözaltına alındı. Konu ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı gerekli tahkikatı başlattı. Şahsın cesedi, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi” dedi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir