Oda Tiyatrosu, 3 Oyunuyla Bozcaada’da

09 Şubat 2017
11 Şubat 2017
Bozcaada Halk Eğitim Merkezi
Tiyatro

Oda Tiyatrosu, Bozcaada Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen kış etkinlikleri kapsamında 9-11 Şubat 2017 tarihleri arasında 3 akşam 3 ayrı oyunla Bozcaada’da!

Saat 20.00’de Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda sahnelenecek oyunların programı şöyle:

09 Şubat 2017 Perşembe: Agorafobia
10 Şubat 2017 Cuma: Evlen Benimle Şekerim
11 Şubat 2017 Cumartesi: Ah Süreyya

Agorafobia;
Çok sivri dilli ve karşısındaki psikoloğu bile yıldırabilen Agorafobik Gaye ve belediyede mühendis olan Onur’un karşılaşmaları ve olayların olay olmaktan çıkıp planlı bir finale gitmesi. Ve Onur’un klostrofobisinin olması ilginç bir çift yaratıyor.

Evlen Benimle Şekerim;
Her yerde kulağı olan bir hizmetçi, evlenmek isteyen bir kız, bu kıza talip olup eve yerleşen bir damat adayı, kıza deliler gibi aşık olan bir avukat ve bütün bu insanların arasında kalmış olan utangaç bir baba. Kendini ifade edememenin en komik yolla anlatıldığı bu hikaye, evlilik denilen uzun yolculuğun belki de nasıl başlamaması gerektiğini anlatıyor.

Ah Süreyya;
Yıl 1975 Ankara Süreyya Gazinosu. Dev kadrosuyla sizinle. Yıllardır izlemediğiniz siyah beyaz bir Türk filmi gibi bir müzikal bu. Özlediğiniz her tip içinde. Naif, kötüsü bile iyi neredeyse Özkan Turgay’ın müzikleri Kaan Erkam’ın sözleri ile dinlemeye doyamayacağınız şarkılar.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir