Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri Başlıyor

Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri Başlıyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) öğrenci topluluklarının kendilerini tanıtabilmesi, yeni üye kazanabilmesi ve gerçekleştirmek istedikleri etkinlikleri duyurabilmeleri için “Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri” düzenlenecek.

Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri, 25-26-27 Şubat 2019 tarihinde Terzioğlu Kampüsü Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezinde (ÖSEM) ve İlçelerdeki birimlerde, 28 Şubat-01 Mart 2019 tarihinde ise Çanakkale Şehitleri Yerleşkesi (İlahiyat Fakültesi) ve Anafartalar Yerleşkesinde (Eğitim Fakültesi) açılacak stantlarla gerçekleştirilecek.

ÇOMÜ’den yapılan açıklamada tanıtım günlerinde stant açmak isteyen öğrenci topluluklarının Akademik Danışman imzalı dilekçelerini en geç 22 Şubat 2019 Cuma günü saat 12.00’a kadar Kültür Şube Müdürlüğü’ne (Rektörlük Binası B Blok 6. Kat 616 nolu oda) elden teslim etmeleri gerektiği, ilçelerde bulunan topluluklarının ise 02862180520 nolu numaraya dilekçelerini fax çekerek başvurularını yapabilecekleri belirtildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir