Öğrenciler Ses ve Dans Yarışmasında Ter Dökecek

20 Mayıs 2009

Çanakkale Belediyesi’nin organizasyonuyla bu yıl 5.si düzenlenecek olan ?Ortaöğretim Kurumları Arası Popüler Müzik ve Ses Yarışması? ile 4.sü düzenlenecek olan ?Dans Yarışması? 23-24 Mayıs tarihlerinde 90. Yıl Gösteri Merkezinde yapılacak.

23 Mayıs 2009 Cumartesi günü saat 20.30’da gerçekleştirilecek olan Dans Yarışmasına grup ve bireysel dalda 5 okul katılacak. Yarışmada İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Lisesi, Nedime Hanım Kız Meslek Lisesi, Milli Piyango Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Ticaret Lisesi ve Bozcaada Gazi Lisesi öğrencileri birinci olabilmek için mücadele edecek. Okullar 1-2 ve 3.lük ödülü haricinde ?En iyi sunum? ve ?En iyi kostüm? kategorilerinde de ödül alacak.

Popüler Müzik ve Ses Yarışması ise 24 Mayıs 2009 Pazar günü Saat 20.30’da 90.Yıl Gösteri Merkezinde gerçekleştirilecek. Yarışmada Gökçeada Anadolu Öğretmen Lisesi, Milli Piyango Anadolu Lisesi, İbrahim Bodur Anadolu Lisesi, Ali Haydar Önder Lisesi, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Lisesi, Hasan Ali Yücel Lisesi, Çanakkale Lisesi, Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve H.A.T Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi yarışacak. Okullar 1-2 ve 3.lük ödülü haricinde en iyi Türkçe icra, en iyi yabancı icra ile en iyi enstrümanist kategorilerinde de derece alacak.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir