Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Öğrencilerden Sahil Temizliği

Öğrencilerden Sahil Temizliği

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu öğrencileri Kepez beldesinde sahil temizliği yaptı.

Kepez Belediyesi ve Doyum Firmasının katkılarıyla gerçekleştirilen çevre temizliği, Güzel Sanatlar Lisesi altında yapılan maket uçak gösterisiyle başladı. Kordon boyunun sonuna kadar temizlik yapan topluluk üyeleri ve Kepezliler, etkinlik sonunda Muhsin Kapusuz Koruluğunda Doyum firmasının katkılarıyla hazırlanan pilav ikramına katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Halkla İlişkiler Topluluğunun Kepez’e olan duyarlılığını iyi bildiklerini belirterek, projelerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. ÇOMÜ Basın ve Halkla İlişkiler Yetkilisi ve Topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram ise topluluğun Çanakkale?de çok büyük sosyal sorumluluk projelerine imza attığını belirterek, etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir