CHP Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Mutan: “Kepez’de Kaldığımız Yerden Yolumuza Devam Edeceğiz”

CHP Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Mutan: “Kepez’de Kaldığımız Yerden Yolumuza Devam Edeceğiz”
25 Aralık 2008

CHP Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Mutan, beldenin iyi yönetilmediğini iddia ederek? CHP olarak bizler göreve geldiğimizde gerçek belediyeciliği göstereceğiz? dedi.

CHP Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Mutan, beldede yapılanların iktidar desteği ile göz boyamaktan başka bir şey olmadığını belirterek, ?Belediye başkanı görev süresi içinde eski Kepez?de bir tek taşa dahi dokunmadı. Beldede TOKİ tarafından yapılan bin 200 konutluk yer var. Beldede dikey yapılaşma sürüyor. 1999-2004 tarihinde olduğu gibi 2009-2014 döneminde de bize çok iş düşecek gibi görünüyor. Birde bu hükümetin Kepez?e 2 okul borcu var. TOKİ ile uğraşacaklarına şuan yıkık dökük ortamda eğitim gören beldedeki ilköğretim okulu öğrencilerinin durumuna bir baksınlar. Buraya en kısa sürede 2 ilköğretim okulunun yapılması gerekiyor. Hükümetin de bu en büyük görevi? dedi.

Ömer Faruk Mutan, yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanacağına emin olduğunu da belirterek, ?Bu konuda son kararı Kepez halkı verecek. Şuana kadar yapılanları iyi gören Kepez halkı nasıl oy kullanacağını da çok iyi biliyor. 29 Mart tarihinde CHP olarak belediye başkanlığını alıp kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz? dedi.
İHA

Yorumlar...
  • nur
    01/03/2009 09:48

    kepez belediye başkanı kesinlikle sizsiniz .kepezliler sizi çok seviyor bana guvenin .sizin gibi dürüst ve mutavazi birini istiyorlar.zaten onlar sizi tanıyor ve arkanızdalar.sizi çok öpüuorum.olmasada sağlık olsun.doktorumuz olarakta çok çok seviyoruz sizi.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir