Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Önder Cebeci’den Piyano Resitali

Önder Cebeci’den Piyano Resitali

Çanakkale Troia Filarmoni Derneği ünlü piyanist Önder Cebeci’yi Çanakkale’de ağırlayacak.

23 Mart 2018 Cuma günü (Bugün) Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğin ücretsiz olduğunu bildiren yetkililer; “Etkinlik ücretsizdir. Davetiyeler için 0535 363 1258 nolu telefonu arayabilirsiniz” dediler.

Önder Cebeci Hakkında
İstanbul Lisesi’ndeyken Prof. Metin Öğüt’ten ders alan ve sonra Mimar Sinan G.S. Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı’na devam eden Önder Cebeci, Yrd. Doç. Hülya Ardıç Barut ile piyano İlkim Tongur ile teori çalıştı. Sonrasında S.U.N.Y Purchase College’de Prof. Ostrovsky ile Artist diploma ve M.S.G.S.Ü. Konservatuvarı’nda Sanatta Yeterlik çalışmalarını tamamladı. Bu döneme kadar özellikle İstanbul’da pek çok önemli salonda (C.R.R., Borusan Müzik Evi, Avusturya Kültür Ofisi, Yeldeğirmeni Sanat, Notre Dame de Sion Lisesi, Eklisia Festivali Gümüşlük, Semiha Berksoy Opera Vakfı…) çok sayıda solo, oda müziği ve Lied akşamı etkinliklerinde konser verdi. Halen aynı okulda opera bölümünde eşlik ve piyano bölümünde piyano dersleri vermektedir.

Filtreler:
Görüntülenme: 59
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir