Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Organ bağışı Bilgilendirme Çalışmaları Sürüyor

Organ bağışı Bilgilendirme Çalışmaları Sürüyor

Çanakkale Kent Konseyi Yaşam Gönüllüleri Çalışma Gurubu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) binası önünde ve Mümtaz Pirinççiler meydanında açtığı stantlarla halkı organ bağışı konusunda bilgilendirdiler.

Yaşam Gönüllüleri Çalışma Gurubu, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Sağlık İl Müdürlüğü, Çanakkale Organ Bağışı İl Koordinatörlüğü ile ortaklaşa yürüttükleri proje kapsamında Çanakkale’de var olan organ bağışı, organ nakil bilincini ve organ bağış kartı alımını arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) binası içerisinde Mümtaz Özpirinciler meydanında stant açtılar. Yaşam Gönüllüleri Çalışma Grubu kolaylaştırıcısı Eren Can, “Stant çalışmaları, konferanslar, eğitim seminerleri ile çalışmalarımız devam edecek. Organ bağışı konusunda halkımızı bilgilendirerek bu konuda duyarlılığı arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir