Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ortaöğretim Öğrencilerinden Üniversiteye Ziyaret

Ortaöğretim Öğrencilerinden Üniversiteye Ziyaret

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde lise öğrencileri ÇOMÜ Lapseki Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret etti.

Hüseyin Akif Terzioğlu Lisesi, Atatürk Lisesi ve İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lapseki Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti. Üniversite Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek, okul müdürleri ve öğrencileri karşıladı. Konferans salonunda öğrencilerle buluşan Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek, okulda yer alan bölümler hakkında kısa bilgiler verdi. Şimşek, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin geldiği noktaya vurgu yaptı. Daha sonra Yrd. Doç. Dr. Mehmet Parlak ve Gıyasettin Çiçek, öğretim görevlilerinden Onur Ünal, Çiğdem Helvacıoğlu, Elif Sağlık, öğrencilerin sorularını cevapladı. Şimşek, dikey geçişten üniversitede yer alan bölümlere kadar birçok konuda merak ettiklerini soran öğrencilerin soruları tek tek cevapladı.

Ziyaretin sonunda öğrencilere okul tanıtım kitapçığı ve küçük hediyeler verildi. Öğrenciler gelişmiş laboratuarlardan bilgisayarlı kütüphanelere kadar okul içerisinde yer alan birçok bölümü gezme fırsatı buldu.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir