Otomobil Tutkunları Cumhuriyet Meydanı’nda…

Otomobil Tutkunları Cumhuriyet Meydanı’nda…
19 Nisan 2018

OTOLIFE Dergisi tarafından düzenlenen ve Çanakkale Belediyesinin katkıları ile gerçekleştirilen “4. Çanakkale Oto Show ” etkinliği Cumhuriyet Meydanı’nda başladı.

Türkiye’deki otomotiv devlerini Çanakkale’ye getiren Çanakkale Oto Show, bu yıl dördüncü kez kapılarını açtı. OTOLIFE Dergisi tarafından düzenlenen ve Çanakkale Belediyesinin katkıları ile gerçekleştirilen 4. Çanakkale Oto Show’da Çanakkalelilere özel kampanyalar sunuluyor. Cumhuriyet Meydanı’nda 19-22 Nisan tarihleri arasında sürecek olan etkinliğin açılışına ise çok sayışa vatandaş katıldı. Otomobilleri tek tek inceleyen vatandaşlar, özellikle yeni modellerde başlatılan kampanyalar hakkında detaylı bilgiler aldılar. Otomobil fuarını kadın sürücüler de yakından takip ettiler. Etkinliğin araç sürücüleri için verimli olduğunu söyleyen vatandaşlar, 4. Çanakkale Oto Show sayesinde özel kampanyalar hakkında daha kolay bilgi sahibi olduklarını ifade ettiler.
1
Speedy Çanakkale Şubesi Yoğun İlgi Topladı
4. Çanakkale Oto Show’da yerini alan Speedy Çanakkale Şubesi, özellikle araç bakımı konusunda vatandaşlara yönelik kampanyalarıyla ilgi uyandırdı. İlk kez bu etkinlikte yer aldıklarını söyleyen Speedy Çanakkale Şubesi yetkilisi Ali Fırat Kut; “Bizde bu etkinlikte yerimizi almış bulunuyoruz. Çanakkale’de iki yıldır Speedy bayisinin işletmesini yürütüyoruz. Garantili araç bakımları, periyodik bakım hizmetleri ve kontroller hakkında vatandaşları bilgilendiriyoruz. 4. Çanakkale Oto Show, bizimde vatandaşla buluşmamız için yerinde bir etkinlik oldu. Vatandaşlarımızı 22 Nisan tarihine kadar sürecek bu etkinliğe davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir