Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Özürlü Çocuklara Çan ÖZ-KUR’dan Galoş Makinesi

Özürlü Çocuklara Çan ÖZ-KUR’dan Galoş Makinesi

Kısa adı Çan Öz-Kur olan Çan Zihinsel Özürlüler Bakım, Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yaptırma ve Koruma Derneği, özürlü çocukların eğitim gördüğü Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’ne gelir sağlanması amacıyla galoş makinesi aldı.

Değişik yaş gruplarından 40 öğrencinin öğrenim gördüğü Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nden gelen talep sonrasında 700 YTL’ye aldıkları galoş makinesi ile galoş imalatında kullanılacak malzemeyi Çan Kaymakamı Hasan Gözen, Belediye Başkanı Ali Sarıbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Okul Müdürü Rıdvan Gündüz ve velilerin de hazır olduğu törenle okula teslim ettiklerini belirten Çan Öz-Kur Derneği Başkanı Melek Gökduman, dernek olarak bu tür destek çalışmalarının süreceğini söyledi. Çan Öz-Kur’un dört dönem başkanlığını yürüten Serap Öztürk ile derneğin kurucusu üyesi ve saymanı Ayten Kurcan’ın da hazır bulunduğu teslim sonrasında katılanlar Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’ni gezerek öğrencilerle tek tek ilgilendi
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir