Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Pazar Alanına Bebek Emzirme Odası Açıldı

Pazar Alanına Bebek Emzirme Odası Açıldı

Çanakkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada kent merkezi ve ilçelerde yaşayan vatandaşların yoğun olarak alışveriş amaçlı kullandığı Cuma Pazarı’nda Zabıta Bürosu’nun bulunduğu alana Bebek Emzirme Odası açıldığı belirtildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Sosyal belediyecilik ve insan odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çanakkale Belediyesi, son olarak özellikle kadın kentlilerimiz tarafından Salı, Cuma ve Pazar günleri kurulan pazar alanının sıkça kullanıldığı Cuma Pazarı’nda Bebek Emzirme Odası’nı faaliyete soktu.
Pazar alanını bebek ve küçük çocuklarıyla gezen kentlilerimizin bebeklerini besleyebilecekleri rahat ve konforlu bir alan oluşturulurken, aynı zamanda Bebek Emzirme Odası’na konulan bebek bezleri ve temizleme mendilleri ile bebeklerin hijyenleri için de büyük kolaylık sağlandı.
Kentlilerimizin hayatını kolaylaştıracak çözüm önerileri ile çalışmalarını sürdüren Çanakkale Belediyesi tarafından oluşturulan bu yeni alanda ilerleyen süreçte ihtiyaç duyan kentlilerimiz için şeker ve tansiyon ölçümleri de gerçekleştirilecektir.
Kentlilerimizin bilgisine sunarız.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir