Popüler Bisikletçiler Çanakkale’ye Geliyor

22 Mart 2017

Çanakkale Bisiklet Platformu, Çanakkale Bisiklet Turu kapsamında Çanakkale’ye gelecek olan ünlü bisikletçileri ve youtuberları hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Çanakkale Bisiklet Platformu 24 Mart günü saat 20.00’da, Prof.Dr.Türkan Saylan Sosyal tesislerinde farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Sevilen birçok bisikletçinin Çanakkale’ye geldiğini söyleyen Çanakkale Bisiklet Platformu, etkinlik hakkında; “Bisiklet, Bisiklet Turları, Bisiklet Yarışları, Bisiklet Teknik bilgileri, kısaca ”Bisiklet” adına her türlü soruyu sorabileceğiniz bu eğlenceli akşamı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz” dedi.

Kimler Geliyor?

Hakan Sevin | Eş Pedal
Engelli ve engelsiz bireyler arasındaki dostlukları bisiklet üzerinde pekiştirmek, sağlam ve uzun ömürlü arkadaşlıkların yolunu yol arkadaşlığı aracılığıyla gerçekleştirmek.Bisiklet ile engelsiz yaşam ideallerini savunmak, herkes için eşit, erişilebilir kamusal alanlar oluşturmak. Ülkemizin tarihi ve kültürel mirasını tanımak, tanıtmak hem de bisikleti özendirmek. Engelli bireylere doğa ve insan arasındaki etkileşimin, en sade, en doğal haliyle

Fırat Delan | Geziniyo
1979 yılında Almanya Münih’te doğdu. 5 yaşında ailesi ile birlikte Türkiye’ye döndü..Tam Almancı olmasa da hala bir ritter sport gördüğünde dayanamıyor. Aslen Manisalı, İzmir’de yaşıyor ve evli bir kızı var. Makine mühendisi uzun yıllar aile şirketinde çalıştıktan sonra 3 yıldır freelance ticaretle uğraşıyor.…Web sitesi www.geziniyo.com adresinde ve youtube kanalında bisiklet ve gezileri üzerine videolar paylaşıyor.

Yasin Kara | Keyifli Pedal
Yasin KARA, Yaklaşık 16 yıldır aktif bisiklet kullanıcısı aslen Eskişehirli olup iş nedeni ile Türkiye’nin hemen hemen her ilinde görev yapan KARA, şuan Bursa’da ikamet etmekte. Keyifli Pedal Youtube kanalının sahibi KARA kanalının amacı ve içeriği biraz daha bisiklet ile keyifli dakikaları harmanlamak ve projeler üretmek. Projelerden kastımız ise bisiklet alıp düşük maliyet ile güncellemek gibi projeleri var. Ayrıca Yasin Kara Youtube kanalını eşi ile birlikte yürütüyorlar.

Yusuf AKKUŞ | İki Teker Bir Adam
İki Teker Bir Adam Türkiye’de yaygınlaşan bisiklet kültürünü insanlara daha iyi tanıtmak, faydalı bilgiler vermek için tasarlanmıştır.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...