Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Radyo Spikeri Kanserle Savaşıyor

Radyo Spikeri Kanserle Savaşıyor

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde yerel bir radyoda spikerlik yapan İsmail Longurlar (34) şimdi kanserle mücadele ediyor.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi?nde 24 Aralık 2009 tarihinden bu yana kanser tedavisi gören İsmail Longorlar?ın en büyük destekçisi ve moral kaynağı eşi Yeliz Longurlar ile meslektaşları oluyor. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji bölümünde bağırsak kanseri tedavisi gören İsmail Longurlar?ı hafta sonu ziyaret eden yerel gazete muhabirleri kendisine moral verdi.

Evli ve 2 çocuk babası olan İsmail Longurlar’ın tedavisine bölüm doktorları tarafından devam edildiğini belirten eşi Yeliz Longurlar, ?Hastaneye yatmadan önce eşim ameliyat olmuştu. Ancak durumunda bir düzelme olmayınca bu kez de buraya geldik. Tedavisi burada sürüyor. Ancak her şey paraya dayanıyor. Elimizde ne varsa tükettik. Ekonomik olarak zor durumdayız. Hayırsever vatandaşların yardımlarını bekliyoruz? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir