Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Ramazan Etkinlikleri Beğeni Topluyor…

Ramazan Etkinlikleri Beğeni Topluyor…

Çanakkale Belediyesinin hem Özgürlük Parkı hem de İskele Meydanı’nda hemen her akşam düzenlediği Ramazan Etkinlikleri, kentlilerden büyük ilgi görüyor.

Ramazan Etkinliklerini her akşam 7’den 70’e çok sayıda kentli büyük beğeniyle izlerken, etkinlikler kapsamında İskele Meydanı’nda 5 Haziran 2018 Salı günü Türk Halk Müziği Korosu konseri, 6 Haziran 2018 Çarşamba günü kanto gösterisi ve illüzyon gösterisi, 7 Haziran 2018 Perşembe günü ortaoyunu gösterisi, 8 Haziran 2018 Cuma günü Aşuk Maşuk gösterisi, Canlı Karagöz Hacivat gösterisi ile ateşbaz gösterisi, 9 Haziran 2018 Cumartesi günü Türk Sanat Müziği Korosu konseri ve 11 Haziran 2018 Pazartesi günü Sema gösterisi düzenlendi. Ayrıca, 8 Haziran 2018 Cuma günü Özgürlük Parkı’nda da canlı Karagöz Hacivat gösterisi ile jonglör gösterisi gerçekleşti. Öte yandan Çanakkale Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında İskele Meydanı’nda saat 21.30’da 12 Haziran 2018 Salı günü ortaoyunu ile 13 Haziran 2018 Çarşamba günü Türk Sanat Müziği konseri gerçekleşecek.

Görüntülenme: 22
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir