Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor…

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor…

Çanakkale Belediyesinin hem Özgürlük Parkı hem de İskele Meydanı’nda hemen her akşam düzenlediği Ramazan Etkinlikleri, kentlilerden büyük ilgi görüyor.

Eski Ramazan eğlencelerini yeniden yaşatan etkinliklere 7’den 70’e çok sayıda kentli katılarak, iftar sonrası bir arada olmanın tadını çıkarıyor. Çanakkale Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında İskele Meydanı’nda Ateşbaz gösterisi, Aşuk Maşuk gösterisi ve canlı Karagöz Hacivat gösterisi, Türk Sanat Müziği Konseri, Ortaoyunu, Meddah ve Sihirbaz gösterisi,Türk Halk Müziği Konseri ile Gölge Karagöz Hacivat gösterisi, Aşuk Maşuk gösterisi ve Ateşbaz gösterisi gerçekleştirilirken, Özgürlük Parkı’nda da 90’lar Pop Konseri sahnelendi.
Birbirinden renkli etkinlikleri büyük küçük her yaştan kentli ilgiyle izlerken, Çanakkale Belediyesi Ramazan Etkinlikleri ay boyunca İskele Meydanı ve Özgürlük Parkı’nda devam edecek.

Görüntülenme: 28
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir