“Renkler, Dokular ve Düşler” Resim Sergisi Beğeni Topladı

“Renkler, Dokular ve Düşler” Resim Sergisi Beğeni Topladı
27 Aralık 2013

Çanakkale Belediyesi aylık kültür etkinlikleri ile birbirinden değerli eserlerin sunulduğu sergileri Çanakkale ile buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda ‘Renkler, Dokular ve Düşler’ isimli resim sergisi 25 Aralık 2013 Çarşamba günü Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı Evi’nde kapılarını açtı.

Çanakkaleli Seramik Sanatçısı Yeliz Saydan’ın suluboya ve yağlıboya eserlerinin sunulduğu, seramik ve resmin iç içe geçtiği sergininin açılışına sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Katılımcılar arasında bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, sergiyi çok beğendiğini ifade ederek, Seramik Kenti Çanakkale’de genç seramikçilerin yetişiyor olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi ve Çanakkale Belediyesi Seramik Atölye’si kapılarının genç seramikçilere her zaman açık olduğunu belirtti.

Soyut kavramları ile seyredenin yorum dünyasına ve hayal gücüne seslenen Renkler, Dokular ve Düşler 05 Ocak 2013 tarihine kadar Yazar ve Sanatçı Evi’nde ziyaretçilerini bekliyor. Sergiyi 10:00 ? 18:00 saatleri arası gezebilirsiniz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir