Resim Yarışması’nın Başvuruları Devam Ediyor

Resim Yarışması’nın Başvuruları Devam Ediyor
28 Kasım 2019

Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen ve ortaokul öğrencilerini kapsayan “Kaz Dağları” konulu ödüllü resim yarışması için başvurular, 27 Aralık 2019 Cuma günü son bulacak.

“Kaz Dağları” konulu resim yarışması, Çanakkale Merkez ve ilçelerinde ikamet eden ortaokul öğrencilerini kapsıyor.

Son başvuru tarihinin 27 Aralık 2019 Cuma günü olduğu yarışmanın jüri değerlendirmesi 6 Ocak 2020 Pazartesi günü yapılacak olup, resim yarışmasının sonuçları ise 8 Ocak 2020 Çarşamba günü saat 15.00’ten itibaren Çanakkale Belediyesi resmi web sitesi olan www.canakkale.bel.tr adresi ile yine Çanakkale Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Başvurunun ücretsiz olduğu yarışmada resimler, pastel ve kuru boya kullanılarak yapılacak. Mitolojik hikâyelere ev sahipliği yapan İda, bu kez çocukların gözünden anlatılacak.

Ödüller

Yarışmanın 1.’si ödül olarak; iki veli/vasisi ile birlikte İngiltere Kraliyet Botanik Bahçesi’ne geziye gitme fırsatı bulurken, 2.’lik ödülünün sahibine dijital çizim ekipmanı, 3.’ye ise tablet hediye edilecek.

Başvuru Formları İçin;

Yarışmanın başvuru-katılım formuna Çanakkale Belediyesi web sitesinden ulaşılabileceği gibi, Merkez Mahalle Muhtarlıkları, Sosyal Yaşam Evleri, Barbaros Kütüphanesi, Seramik Müzesi, Kent Müzesi, Yazar ve Sanatçı Evi, Çocuk Kültür Evi, Kent Konseyi, Belediyespor Kulübü ve Çanakkale Belediyesi İletişim Masalarından da ulaşılabilir.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir