Roman Derneği 230 Aileye Erzak Dağıttı

13 Şubat 2013

Çanakkale Romanları Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği sözünde durdu ve ihtiyaç sahibi 230 aileye erzak paketi dağıttı.

Ocak ayı sonunda örgütleşerek faaliyetlerine başlayan Çanakkale Romanları Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin başkanı Demir Kaykaç’ın dernek açılışında yaptığı konuşmada, her zaman ihtiyaç sahibi ailelere destek ve yardımda bulunacakları sözünü verdiği ve bu konuda girişimlerinin sonuç vermeye başladığı bildirildi. Dernek başkanı ve yöneticileri bu kapsamda Ak Parti il başkanlığı ile temasa geçerek ihtiyaç sahibi ailelere erzak paketi dağıtma sözünü yerine getirdi.

Ak Parti’den erzak paketlerini alan dernek yöneticileri tespit edilen ailelere erzaklarını dağıttı. Çanakkale Romanları Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği başkanı Demir Kaykaç, örgütlü bir yapı içerisinde temel hedeflerinin romanların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm üretmek olduğunu belirterek, kısa bir süre önce açılışı yapılan dernek çatısı altında zaman geçirmeden faaliyetlere başlamanın ve ihtiyaç sahibi ailelere destek sağlamanın onurunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Kaykaç, ilk erzak paketi dağıtımı için destek veren Ak Parti milletvekili İsmail Kaşdemir ve Ak Parti İl teşkilatına teşekkür etti.

Yapılan yardımlardan dolayı dernek yöneticilerine teşekkür eden ihtiyaç sahipleri, bu konuda destek olan tüm kişi, kurum ve kuruluşlara yaptıkları yardımlardan dolayı şükran borçlu olduklarını söylediler.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir